راهنما :
با خیال راحت خرید کنید .پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست .در صورت هرگونه مشکل در خرید آنلاین و دریافت فایل با شماره 09159886819 - صارمی اسمس بدهید .

۰

نمونه قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL)

 تحقیق رایگان

نمونه قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL)

نمونه قرارداد  اقرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL) بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL) را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL)

 

تعاریف :

"شرکت": نام ثبتی شرکت ………….. (سهامی خاص) می‌باشد.

"شبکه شرکت": شامل زیرساخت تسهیلات و تجهیزات خطوط پرسرعت است که تحت مالکیت و نظارت "شرکت" اداره و نگهداری می‌شود.

تبصره 1 : زیرساخت شبکه مخابراتی کشور ، سیم‌کشی داخلی ساختمان مشترکین، خطوط تلفن و تسهیلات و تجهیزاتی که تحت مالکیت، اختیار و نظارت "شرکت" نیست جزء شبکه "شرکت" محسوب نمی‌شود.

"رانژه کردن": برقراری ارتباط سیم "مشترک" با Splitter شرکت سرویس دهنده توسط شرکت مخابرات در مرکز مخابراتی مشترک.

 

ماده 1: طرفین قرارداد :

این قـرارداد بین شرکت ……………… به  شماره ثبـت………….. به نشانـی : تهران …………………..که در این قرارداد "شرکت" نامیده می‌شود از یک طرف و متقاضی ................................................ با تلفن:...................-..............آدرس:.................................................... و"فرم درخواست سرویسDSLو یا سایت فروش الکترونیک …………….." که از این پس در قرارداد "مشترک" نامیده می‌شود از طرف دیگر برابر ماده 10 قانون مدنی و با شرایط ذیل منعقد گردید.

تبصره2 : "فرم درخواست سرویس DSL و یا تکمیل اطلاعات متقاضیان در سایت فروش الکترونیک داده ……………." جزء لاینفک این قرارداد می‌باشد.

 

ماده 2: موضوع قرارداد :

برقراری اتصال دو طرفه نامتقارن به شبکه جهانی اینترنت برای استفاده از خدمات "شرکت" از طریق شبکه "شرکت" معادل…..دریافت و……. ارسال با نام کاربری :…………..و کدشناسه : …………….

تبصره 3 : "مشترک" در صورت تمایل به خرید تجهیزات و لوازم اعم از مودم، اسپلیتر، تجهیزات اضافی و غیره می‌تواند با "شرکت" تماس حاصل نماید. بدیهی است تجهیزات مذکور جزء این قرارداد نبوده و کلیه هزینه‌های مربوطه از قبیل بهای تجهیزات، هزینه نصب و غیره جداگانه محاسبه و اخذ خواهد شد.

تبصره 4 : مشترک می تواند از طریق پورتال الکترونیکی که شرکت در اختیار وی می گذارد نسبت به تغییر سرویس خود اقدام نماید که دراین حالت آخرین نوع سرویس انتخاب شده در پورتال مبنای محاسبات مالی خواهد بود.

 

ماده 3 : مدت قرارداد :

شروع قرارداد از تاریخ .............1388و مدت قرارداد تابعی از نوع سرویس انتخابی …….. و قیمت آبونمان پایه و ترافیک مصرفی آن بر اساس سایت رسمی شرکت فن آوا می باشد .

ماده 4 : مبلغ قرارداد :

4-1- حق اشتراک مطابق با تعرفه "شرکت" و مندرجات "فرم درخواست سرویس DSLو یا سایت فروش الکترونیک ……….."  و بر مبنای نوع درخواست "مشترک" به مبلغ…………….. ریال به مدت ................. ماه محاسبه گردیده و مشترک موظف به پرداخت آن به صورت Prepaid به حساب شرکت واریز نماید.

تبصره 5 :  با توجه به مدت 12 ماهه قرارداد 10% مبلغ قرارداد به عنوان تخفیف درنظر گرفته شده است و پس از پرداخت توسط مشترک به حساب شرکت به مبلغ کل قرارداد در سامانه فروش فن آوا اضافه خواهد شد .

4-2- هزینه آبونمان مطابق تعرفه مخابرات عطف به ماده 16 و 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده، به میزان 1.5% مالیات و 1.5% عوارض در مبلغ قرارداد محاسبه شده است .

 

ماده 5 : نحوه پرداخت :

مشترک مبلغ قرارداد را طبق  اعتبار تعیین شده به حساب ………….. نزد بانک ………… واریز و از سرویس درخواستی طبق تعرفه استفاده    می نماید.

تبصره 6 : برقراری اتصال و دوام ارتباط منوط به پرداخت  اعتبار در هر دوره قبل از شروع آن خواهد بود.

 

ماده 6 : تعهدات "مشترک" :

6-1- "مشترک"متعهد است از ایجاد هرگونه اختلال نرم افزاری و سخت افزاری در شبکه "شرکت" خودداری نماید.

6-2- "مشترک"حق واگذاری کلیه حقوق و تعهدات مرتبط ناشی از این اشتراک منجمله IP تخصیص یافته توسط "شرکت" را جزئا و یا کلاً به غیر ندارد.

6-3- "مشترک" متعهد می‌گردد از فروش مجدد موضوع قرارداد و ارائه خدمات ثانوی به اشخاص ثالث به هرنحوی خودداری نماید، مگر با موافقت کتبی"شرکت". مسئولیت هرگونه استفاده غیرقانونی و غیرمجاز به عهده "مشترک" می‌باشد.

6-4- "مشترک" متعهد می‌گردد از ارسال هرگونه Spam و نامه‌های تبلیغاتی خواسته و یا ناخواسته به اینترنت خودداری کرده و در این راستا اقدامات لازم جهت جلوگیری از ارسال ناخواسته Spam و نامه‌های تبلیغاتی را اعمال نماید.

6-5- "مشترک" متعهد است کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرکت مخابرات را رعایت نموده و جهت جلوگیری از دسترسی کاربران شبکه خود (درصورت وجود) به سایت‌ها و موضوعات خلاف اخلاق و مغایر با شئونات اسلامی اقدامات لازم را به‌کار بندد. کلیه مسئولیتهای اخلاقی و قانونی ناشی از استفاده "مشترک" و کاربران تحت نظر وی بر عهده "مشترک" می‌باشد.

6-6- صورتحساب هر دوره در پایان هر ماه در سایت فروش الکترونیک………….. و یا آدرس پست الکترونیک اعلام شده توسط "مشترک "  قابل مشاهده است. همچنین در صورت نیاز به نشانی پستی اعلام شده توسط "مشترک" نیز ارسال می‌گردد. ( بدیهی است استفاده مجدد منوط به شارژ اعتبار خواهد بود )

تبصره7 : "مشترک" در هر صورت (دریافت و یا عدم دریافت صورتحساب در زمان مقرر) موظف به شارژ اعتبار  هر دوره مطابق تعرفه "شرکت" تا قبل از دوره جدید خواهد بود. عدم پرداخت به موقع به منزله عدم تمایل "مشترک" به ادامه قرارداد می‌باشد. در این‌صورت "شرکت" اقدام به قطع سرویس "مشترک" خواهد نمود.

تبصره8 : چنانچه "مشترک" ظرف پانزده روز پس از قطع سرویس، اقدام به پرداخت کل مبلغ دوره ننماید خط وی از حالت رانژه خارج خواهد شد. برقراری اتصال مجدد منوط به موجود بودن امکانات فنی و پرداخت هزینه راه‌اندازی می‌باشد.

6-7- "مشترک" متعهد به رعایت قوانین Copyright می‌باشد.

6-8- "مشترک" موظف است حداکثر ظرف مدت یک هفته پس از اعلام رانژه شدن خط تلفن، محیط را جهت نصب و مراجعه نصاب مودم آماده نماید در غیر این‌صورت پایان هفته مبنای شروع قرارداد خواهد بود.

6-9- "مشترک" موظف است قبل از تغییر مالکیت خط تلفن (به خصوص در فاصله رانژه شدن) موضوع را به "شرکت" اعلام نماید، در غیر این صورت چنانچه خط مذکور رانژه شده باشد مخابرات آن را به حالت عادی برمی‌گرداند و اگر رانژه نشده باشد هیچ اقدامی در این زمینه انجام نخواهد داد. نتیجه این امر عدم برقراری سرویس می‌باشد که مسئولیت آن تماماً به عهده "مشترک" خواهد بود.

6-10- "مشترک" موظف است هرگونه درخواست خود از قبیل تغییر نوع سرویس و غیره را کتباً و یا از طریق سایت فروش الکترونیک داده ……….. به "شرکت" اعلام نماید.

 

ماده 7 : تعهدات "شرکت" :

7-1- "شرکت" خدمات پشتیبانی تلفنی به "مشترک" را به‌صورت 24 ساعته در ایام هفته تعهد می‌نماید.

7-2- "شرکت"متعهد است که اینترنت را در درگاه خروجی مودم "مشترک" تحویل دهد.

7-3- "شرکت" برقرار بودن شبکه خود را به میزان متوسط ماهانه 95% تعهد می نماید که نحوه محاسبه آن به شکل زیر می باشد:

میزان برقراری شبکه "شرکت" به درصد = [ مدت کل به دقیقه / (مدت قطع بودن به دقیقه - مدت کل به دقیقه) ] * 100

    تبصره 9 : چنانچه "مشترک" از تجهیزاتی استفاده نماید که از "شرکت" خریداری نشده باشد، میزان برقراری شبکه، مورد تعهد "شرکت" نخواهد بود.

7-4- در صورت بروز مشکل مبنی بر عدم رعایت بند 7-3 "مشترک" می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته موضوع را از طریق سایت پشتیبان شبکه به آدرس www……….com و یا به آدرس پست الکترونیک    ……………..  اطلاع دهد، "شرکت" نسبت به بررسی و حل مشکل اقدام نموده و صرفاً زمان خرابی مازاد بر میزان مذکور در بند 7-3 را به مدت این قرارداد اضافه خواهد کرد. چنانچه خرابی به علت مشکلات مراکز مخابراتی بوده یا از میزان یاد شده کمتر باشد و یا "مشترک" در موعد مقرر آن را اعلام ننماید، مدت قرارداد افزایش نخواهد یافت.

7-5- هر نوع خسارت وارده به "مشترک" صرفاً از طریق ارائه سرویس و افزودن به مدت قرارداد وی جبران خواهد شد.

7-6- کلیه مکاتبات "شرکت" با "مشترک" شامل صورتحساب ماهانه و امثالهم از طریق سایت فروش الکترونیک ……… ، یا  آدرس پست الکترونیک "مشترک" ، شماره تماس اعلام شده توسط "مشترک" و در صورت نیاز به نشانی پستی وی که در "فرم درخواست سرویس DSLو یا سایت فروش الکترونیک ………."  اعلام شده، انجام خواهد شد. در صورتی‌که هر یک از نشانی‌های ارائه شده صحیح نباشد کلیه مسئولیت‌های آن به عهده "مشترک" بوده و اطلاع به نشانی های یاد شده به منزله اطلاع به "مشترک" خواهدبود. در صورت بروز هر نوع خسارت مسئولیت جبران آن به عهده مشترک می‌باشد.

7-7- ارتقا و کاهش سرویس "صرفا "  در ابتدای هر ماه بنا به درخواست کتبی مشترک و طبق مبلغ واریز شده به حساب جاری مندرج در " ماده 5 " این قرارداد امکان‌پذیری‌باشد.

7-8- "شرکت" می تواند به صلاحدید خود در راستای حفظ امنیت شبکه برخی از دسترسی‌های مشترک را  طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران محدود کند.

 

ماده 8 : فسخ قرارداد :

8-1-در صورت هرگونه تغییر در قوانین و مقررات، افزایش مالیات، عوارض و غیره، تغییر تعرفه "شرکت"، افزایش قیمت‌ها و غیره "شرکت" هیچ‌گونه مسئولیتی نداشته و محق است  با اعلام قبلی و انعکاس شرایط جدید به مشترک اقدام به فسخ قرارداد نماید. مگر اینکه "مشترک" شرایط و قیمت‌های جدید را تقبل و پرداخت کند.

 

 

8-2- در صورتی‌که "مشترک" در موعد غیر مقرر اقدام به فسخ قرارداد نماید مکلف به پرداخت موارد ذیل می‌باشد:

الف- بهای مدت زمان مصرف از ابتدای قرارداد تا پایان آن.

ب- 3% کل مبلغ قرارداد موضوع قانون تجمیع عوارض.

ج- ماهانه هزینه آبونمان مطابق تعرفه مخابرات از ابتدای قرارداد تا پایان آن بابت آبونمان مخابرات (در صورتی‌که "شرکت" آبونمان را به مخابرات پرداخت کرده و یا خط تلفن "مشترک"رانژه شده باشد).

8-3- چنانچه "مشترک" به هریک از تعهدات خود عمل ننماید "شرکت" می‌تواند قرارداد را به صورت یک‌جانبه فسخ نموده و از ارائه خدمات به "مشترک" خودداری کند. در این‌صورت مبلغ باقیمانده حق اشتراک مسترد نشده و به عنوان خسارت عدم ایفای تعهد منظور و اخذ می‌گردد. بدیهی است درصورتی‌که خسارات وارده بیش از باقی‌مانده اشتراک باشد "مشترک" موظف به جبران آن می‌باشد. "شرکت" حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد. جبران کلیه خساراتی که به هر شکلی از ناحیه "مشترک" وارد شده باشد به عهده وی خواهد بود.

 

ماده 9  : مواد قرارداد :

این قرارداد در سه صفحه مشتمل بر نه ماده و نه تبصره ، در دو نسخه که هر نسخه حکم واحد را دارد، تنظیم شده و با توافق طرفین به امضاء رسیده و قابل اجراء است.

اینجانب .............................................. به نمایندگی از طرف (شخص حقوقی) ........................................... صحت کلیه اظهارات خود را تأیید نموده و اعلام می‌دارم تمامی مطالب فوق و موارد مذکور در "فرم درخواست سرویس DSLو یا سایت فروش الکترونیک ………" و تعرفه "شرکت" را به دقت مطالعه نموده‌ام و ضمن قبول کلیه مفاد آن حق هرگونه ادعا و اعتراضی را در حال و آینده به هر شکل از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

« امضاء این قرارداد به منزله قبول تعرفه "شرکت" و کلیه شرایط و مفاد قرارداد و "فرم درخواست سرویس DSLو یا سایت فروش الکترونیک ………." می‌باشد.»

 

 

 

 

                                  مهر و امضاء مشترک                                                                                      مهر و امضاء

                                                                                                                                                      نماینده فروش

                                                                                                                                             شرکت ……………

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی