راهنما :
با خیال راحت خرید کنید .پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست .در صورت هرگونه مشکل در خرید آنلاین و دریافت فایل با شماره 09159886819 - صارمی اسمس بدهید .

۰

نمونه قرارداد اجاره قسمتی از فضای مازاد جهت کانکس آنتن همراه

 تحقیق رایگان

نمونه قرارداد اجاره قسمتی از فضای مازاد جهت کانکس آنتن همراه

نمونه قرارداد  اجاره قسمتی از فضای مازاد جهت کانکس آنتن همراه بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد اجاره قسمتی از فضای مازاد جهت کانکس آنتن همراه را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

بسمه تعالی

قرارداد

 

در اجرای مفاد بخشنامه 70211-18889 مورخ 2/10/1376 معاون اول ریاست جمهوری این قرارداد
 فی مابین .............................. به نمایندگی آقای .............................از طرف
…………….. به آدرس:................................................................................................. که در این قرارداد موجر نامیده می شود و آقای .................................................. عضو و نماینده هیات مدیره که دارای اختیارات کامل جهت امضای قرارد
می باشد به نشانی:.......................................................................................................که در این قرارداد مستاجر نامیده
می شود با شرایط ذیل و بر اساس ماده 33 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و طبق قانون موجر و مستاجر مصوب 1376 و آیین نامه اجرایی آن منعقد می گردد.

 

 

ماده 1) موضوع قرارداد :

عبارتست از اجاره قسمتی از فضای مازاد به متراژ ........................ و مکان واقع در...................................................... جهت نصب تجهیزات فرستنده و گیرنده های تلفن همراه و وسایل جانبی آن شامل آنتن ، کانکس و سایر تجهیزات فنی لازم النصب مستاجر در طول مدت قرارداد، متراژ فضای سبز مورد استفاده
می بایست به صورتی معین گردد که وظایف بهداشتی و درمانی واحد ......... اخلال ایجاد بنماید.

 

 

ماده 2) مدت قرارداد :

مدیت این قرارداد از تاریخ ................... لغایت ...................... به مدت یک سال می باشد .

تبصره: مستاجر متعهد می شود پس از انقضای مدت در صورت عدم توافق طرفین نسبت به تخلیه مورد اجاره و تحویل آن به موجر اقدام نماید. مستاجر حق واگذاری مورد اجاره را جزاً یا کلاً به غیر را ندارد.

 

 

ماده 3) مبلغ قرارداد : (به حروف و عدد)

1-3 مبلغ اجاره بابت استفاده از مکان و فضای مورداجاره و دکل نصب شده باند طبق نظریه کارشناسی شماره ............... مورخ .................... پیوست ماهیانه..................... ریال و سالیانه ........................... ریال می باشد که تا پایان سال .................. تعیین می گردد.

 

تبصره :اجاره بهاء حسب نظر کارشناس به طور یکجا و ابتدای هر سال از ناحیه مستاجر پرداخت خواهد شد.

 

 

 

ماده 4) اجاره بهاء :

مستاجر مبلغ مورد اجاره را که با  توافق طرفین توسط کارشناس به قیمت عادله روز به شرح فوق تعیین گردیده است را به حساب شماره ...................... کد شناسه ............. بانک ....................... به نام ......................... واریز می نماید.

تبصره: عدم پرداخت اجاره بهاء موجب حق فسخ برای موجر خواهد بود.

 

ماده 5) هزینه ها:

تامین آب، برق، تلفن و سایر هزینه ها بر عهده مستاجر می باشد و هرگونه مالیات و عوارض متعلقه به این قرارداد به عهده موجر خواهد بود.

 

 ماده 6) تعهدات پیمانکار :

1-6- ارسال تاییدیه استحکام سازی برای کلیه دکل ها و سایت های موجود در مکان موجر.

2-6- ارسال تاییدیه نصب ایمن و اصولی آنتن ها موجر هر سه ماه یکبار

3-6- ارائه چگالی سنجی انرژی منتشره از آنتن ها به صورت 3 ماه یک بار (بررسی و کنترل چگالی سنجی تشعشعات و انری منتشره از آنتن به صورت دوره ای (حداقل 3 ماه یکبار)

4-6- قبل از هر گونه بازدید ، تعمیر، نگهداری و به روزرسانی سیستم ها، می بایست حراست(مستاجر) طی مکاتبه ای با دفتر مرکزی حراست ……………. نسبت به اعلام اسامی و هماهنگی لازم اقدام نمایند.

5-6- ارائه خدمات قرارداد فی مابین توسط مستاجر براساس توافق طرفین تعیین می گردد و مستاجر حق تعطیل کردن محل را بدون کسب مجوز از موجر را ندارد و چنانچه این امر موجب اخلال در ارائه خدمات مرکز مذکور گردد موجر می تواند قرارداد را بطور یکجانبه فسخ نماید و مطالبه ضرر و زیان وارده را از مستاجر بنماید.

6-6- رعایت مقررات و تعرفه های ابلاغی مراجع ذیصلاح توسط مستاجر الزامی است.

7-6- مستاجر و کلیه کارکنان تحت امر وی ملزم به رعایت مقررات اخلاقی و شئونات اسلامی و ضوابط حاکم بر مرکز می باشند و در صورت عدم رعایت موارد مذکور توسط هریک از کارکنان واعلام آن به مستاجر
می بایست نسبت به جایگزینی وی در اسرع وقت اقدام نماید.

8-6- مستاجر مسئول جبران کلیه خساراتی که از جانب او و کارکنان به موجر یا کارکنان موجر و یا مراجعین مرکز وارد می گردد می باشد . بدیهی است مسئولیت مستاجر به نحو یاد شده رافع مسئولیتهای حقوقی و کیفری وی و کارکنان وی در قبال اشخاص ثالث( حقیقی یا حقوقی )و مراجع قضایی نخواهد بود.

9-6- مستاجر متعهد به حفظ نظافت مورد اجاره بوده و می بایست هزینه های مربوط به بهداشت و نظافت محل خود را بپردازد.

10-6 مستاجر حق خروج هیچگونه اموال و لوازمی را بدون مجوز از موجر ندارد.

11-6- مستاجر متعهد می باشد که کلیه اقلام مورد نیاز جهت ارائه خدمات در لیستهای پیوست قرارداد را از مراجع مجاز توزیع تهیه نماید.

12-6- پرداخت هزینه های جزیی و یا جبران خسارت وارده با نظر دفتر فنی نظارت بر طرحهای عمرانی ………..برعهده مستاجر می باشد.

13-6- موجر جهت اجاره فضای مذکور ، سرقفلی دریافت نکرده است و مستاجر نیز اقرار می دارد که هیچگونه وجهی تحت عنوان حق کسب و پیشه و صنفی و سرقفلی و غیره به موجر پرداخت نکرده است وحق هیچگونه ادعایی از این بابت ندارد.

14-6- کلیه اموال منقول و غیر منقول به شرح لیست پیوست شماره 4 با مشخصات (ردیف-عنوان اموال-تعدادو ...) تحویل مستاجر گردیده و مستاجر حق جابجایی و خارج کردن از مرکز را ندارد.

تبصره: کلیه اموال و منقول و غیر منقول توسط کارشناس قیمت گذاری شده و با توجه به استهلاک اموال مذکور مبلغ آن در مال الاجاره لحاظ شود.

ماده 7 ) فسخ قرارداد:

در صورتی که بر حسب طرح های ………… ساختمان محل مورد اجاره تغییر یابد بعد از انقضای مدت اجاره مستاجر مکلف خواهد بود ظرف مدت یک ماه پس از ابلاغ کتبی نسبت به جمع آوری تجهیزات موضوع قرارداد و تخلیه مورد اجاره اقدام نماید.

ماده 8) حفاظت :

حفاظت عمومی متعارف از تاسیسات منصوبه موضوع این قرارداد در زمره حفاظت کلی محل محسوب و به عهده موجر می باشد و موجر تقبل نموده در صورت بروز اشکال ظاهری متصدیان مربوطه مستاجر را در جریان امر قرار دهد.ضمناً حفاظت فنی از تاسیسات منصوبه به عهده‌ی مستاجر خواهد بود.

ماده 9) نصب و بازرسی :

نصب و بازرسی و نگهداری فنی تجهیزات منصوبه و هرگونه تغییر و تعویض قطعات و جابجایی و جمع آوری آنها به عهده و با هزینه دستگاه اجرایی صورت می گیرد.

ماده 10) تردد:

تردد مامورین و متصدیان وعوامل مربوط به مستاجر به تاسیسات موضوع قرارداد جهت نگهداری و راهبری آنها با معرفی آنان و ارائه کارت شناسایی معتبر صورت می گیرد و موجر می باید تسهیلات لازم برای تردد افراد مذکور را فراهم نماید.

11- اجرای مقررات:

عوامل دستگاه اجرایی مکلفند کلیه نظامات و مقررات زمانی موجر را در هنگام تردد به محل رعایت نمایند و مسئولیت هرگونه حادثه حفاظتی یا فنی به دستگاه ها با مستاجر می باشد و مستاجر در قبال هر گونه خسارت وارده به موجر اعم از جانی و مالی مسئول بوده که به موجب نظر کارشناسی، مسئول تادیه آن خواهد بود.

 

12- نکات ایمنی:

مستاجر مکلف است در هنگام نصب تجهیزات موضوع این قرارداد کلیه نکات ایمنی را رعایت نمایند و چنانچه در اثر عدم رعایت این نکات خسارتی متوجه موجر یا اشخاص ثالث( حقیقی وحقوقی) دیگر شود مسئولیت جبران آن به عهده مستاجر است.

در صورت معدوم شدن یا آسیب دیدگی کلی وجزیی تجهیزات منصوبه دراثر حوادث غیر مترقبه هزینه جایگزینی ونوسازی آن به عهده مستاجر می باشد.

تبصره: منظور از حوادث غیرمترقبه در این قرارداد وقایعی است که خارج از حدود کنترل بوده و غیرقابل پیش بینی از قبیل جنگ شورش سیل زلزله-تحریم

13- محل اقامتگاه:

اقامتگاه قانونی طرفین همان نشانی مذکور در مقدمه قرارداد بوده و هرگونه مکاتبات و مراسلات با پست سفارشی به منزله‌ی ابلاغ قانونی تلقی می‌گردد و آثار آن برای طرفین لازم الاجرامی باشد.و هرگونه تغییر نشانی را ظرف مدت 15 روز به طرف دیگر ابلاغ نماید.

14- حل اختلاف:

هرگاه در مورد تغییر ، تفسیر یا نحوه مفاد این قرارداد اختلافی حادث شود بدواً و باتمسک به مذاکره مقامات مربوطه طرفین قرارداد و در صورت تمایل موجر مراجعه به کمیسیون ماده 94 ایین نامه مالی معاملاتی …….. رسیدگی در صورت عدم حصول نتیجه با توجه به مقررات و قوانین موضوعه کشور از طرق مراجع ذیصلاح قانونی حل و فصل خواهدشد. در خلال مدت رسیدگی طرفین همچنان به تعهدات مربوط به خود مطابق قرارداد ادامه می دهند.

15- مواد قرارداد:

این قرارداد به موجب ماده 33 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و مطابق مالک و مستاجر مصوب 1376 در 15 ماده و 4 تبصره و در 3 نسخه تهیه و تنظیم و مبادله گردیده و هریک از نسخ آن حکم واحد را دارد.

 

امضاء موجر:    امضاء مسئول مالی:   مهر و امضاء مستاجر:

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی